Zaburzenia erekcji wpływają nie tylko na zdolności seksualne mężczyzny, ale przede wszystkim na jego psychikę. Doświadczając impotencji, wielu panów traci chęć do życia, motywację oraz poczucie własnej wartości. Przekłada się to nie tylko na jego relacje rodzinne, ale w wielu przypadkach także zawodowe. Dlatego zaburzenia erekcji należy jak najszybciej leczyć.

Leczenie zaburzeń erekcji – skuteczne sposoby

Sposobów walki z zaburzeniami erekcji jest wiele. Zaliczamy do nich tabletki, operacje i zastrzyki. Czasami potrzeba jest również konsultacja psychologiczna – na przykład z seksuologiem.

Co jest powodem występowania problemów z erekcją?

ere1Impotencja najczęściej wynika z zaburzeń psychicznych. Przede wszystkim ze strachu przed kontaktem seksualnym z kobietą, spowodowanym złymi doświadczeniami z przeszłości, jak bycie ofiarą molestowania lub jednorazowe problemy z erekcją. Przyczynić się do tego może również obecny stan emocjonalny mężczyzny, w którym dominuje stres, depresja lub tęsknota do utraconej miłości. Bardzo często głównym „winowajcą” problemu jest zła komunikacja między partnerami lub na przykład kryzys w związku. Problemy z erekcją o tego typu podłożach można leczyć u psychologa lub seksuologa. Dobra informacja jest taka, że choć leczenie może chwilę trwać, to zazwyczaj przynosi dobre efekty. Większość mężczyzn zanim uda się do specjalisty woli najpierw sięgnąć po inne metody, a szczególnie po tabletki na erekcję, które można kupić np. w aptece online e-ZikoApteka.

Tabletki na erekcję sprawdzają się w większości przypadków, dzięki czemu konsultacja psychologiczna nie zawsze jest niezbędna.

Jakie tabletki na erekcję warto wybrać?

Jednym z obecnie najlepszych leków na rynku są tabletki na potencję Maxon Active. Pomagają uzyskać lub utrzymać erekcję prącia potrzebną do odbycia stosunku seksualnego. Tabletkę należy przyjąć na godzinę przed planowanym kontaktem seksualnym. Do osiągnięcia oczekiwanych efektów działania leku potrzeba jest stymulacja seksualna. Sprawdź ofertę na stronie http://www.e-zikoapteka.pl/maxon-active-na-potencje-2-tabletki.html

ere2

Kiedy należy udać się do lekarza?

Konsultacja specjalistyczna z lekarzem jest zalecana wtedy, gdy po kilkukrotnym stosowaniu leku na potencję, mężczyzna nie zauważa oczekiwanych efektów. W niektórych przypadkach problem z erekcją może mieć podłoże fizyczne, np. gdy naczynia krwionośne w penisie są zniszczone. Wtedy zaleca się leczenie chirurgiczne. Najczęściej są to tzw. bypassy. W innych przypadkach może być potrzebne np. założenie endoprotezy silikonowej.