Nie masz ochoty na seks, masz problemy z erekcją, a może wręcz przeciwnie, koniec przychodzi za szybko? Warto wiedzieć, że wpadki zdarzają się każdemu i jeśli taka sytuacja przydarza Ci się jedynie od czasu do czasu, nie ma co robić z tego problemu – to naturalne, że nie zawsze jesteśmy w 100% w formie. I nie musimy tacy być. Z takich sytuacji można się tylko śmiać, bo życie to po prostu nie film erotyczny. Jeśli jednak tego typu „wpadki” zdarzają Ci się często, warto przyjrzeć się problemowi. Co może Cię niepokoić i jakie są najlepsze sposoby na pokonanie dolegliwości? Sprawdźmy.

Brak erekcji – przyczyny problemu

Problemy z erekcją mogą mieć wiele przyczyn. W grę wchodzi stres, brak wiary we własne możliwości seksualne, alkohol i inne używki, a nawet ogólna kondycja fizyczna. Jeśli poranne i nocne erekcje występują, raczej nie jest to problem fizjologiczny i zazwyczaj wystarczy o siebie zadbać. Zapisz się na siłownię, nie walcz tak zaciekle o awans w pracy i mimo posiadania dzieci zadbaj o to, aby mieć czas z partnerką sam na sam. Nie masz w ogóle erekcji? W takim wypadku warto udać się do lekarza.

Masz zbyt wczesny wytrysk

Istnieje wiele sposobów na opóźnienie wytrysku – ucisk u nasady o odpowiedniej sile, ćwiczenie mięśnia łonowo-guzicznego, odpowiednia współpraca z partnerką i regularne współżycie. Warto przetestować, co działa na Ciebie, a jeśli masz stałą partnerkę, porozmawiać z nią o problemie – jej pomoc i wsparcie będzie dla Ciebie bardzo potrzebne. Jednak tak samo jak w przypadku braku erekcji – jeśli nic nie działa, warto udać się do lekarza, a nie rezygnować z życia seksualnego.

Nie masz ochoty na seks?

Podobnie jak w przypadku erekcji, na brak ochoty na seks najczęściej wpływa nasz tryb życia. Zła dieta, brak aktywności fizycznej, przepracowanie, stres, zła relacja w związku – to wszystko czynniki mające bezpośredni wpływ na ochotę na nocne igraszki. Jeśli jesteś przemęczony, warto spróbować seksu porannego. Ale zmiana trybu życia z pewnością wyjdzie na plus.

Jak poprawić swoje życie seksualne?

Przede wszystkim – dać sobie przestrzeń na tą aktywność w codziennym życiu. Zadbać o to, aby mieć z partnerką chwilę dla siebie, dbać o świeżość relacji, o to, aby do łóżka nie wkradła się nuda. Po drugie, zatroszczyć się też o siebie, regularnie uprawiając sport, zdrowo się odżywiając i nie robiąc codziennie maratonów praca-dom. Dzisiejsze tempo życia niestety nie wpływa dobrze na życie seksualne, ale jeśli obie strony chcą to zmienić, to pierwszy krok już za Wami.

Zachęcamy także do przeczytania artykułu na temat tabletek na potencję -> https://www.e-zikoapteka.pl/artykuly/tabletki-na-potencje-czym-sa-i-jak-dzialaja.html